eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Apartamenty Krynica

Apartamenty Krynica

2010-07-30 00:22

Apartamenty Krynica

© fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Krynica Górska to ceniony w naszej części Europy kurort wypoczynkowo-uzdrowiskowy. Miejscowość jest wyjątkowa ze względu na doskonałe trasy narciarskie oraz unikalne walory przyrodnicze - tutaj znajdują się wody mineralne o niespotykanym składzie. Potencjał miasta dostrzegają inwestorzy. Jednym z nich jest WIKANA, polski deweloper, który w Krynicy wybudował inwestycję mieszkaniową Apartamenty Krynica.

Przeczytaj także: Sand City Tower w Piasecznie

Inwestycja firmy WIKANA to ośmiokondygnacyjny kompleks mieszkalny usytuowany w ścisłym centrum Krynicy Zdrój przy ulicy Piłsudskiego 41. Stąd tylko krok do wszystkich atrakcji oferowanych przez to wyjątkowe miasto. Apartamenty Krynica to wielorodzinny budynek o wysokim standardzie dostosowany do potrzeb dzieci, osób starszych oraz niepełnosprawnych, co przy uzdrowiskowym charakterze miasta ma szczególne znaczenie. W trosce o osoby, które mają problemy z poruszaniem się, przy każdym wejściu do budynku znajdują się łatwe w obsłudze podnośniki, które ułatwią pokonanie schodów i dostanie się do wnętrza. Dodatkową zaletą inwestycji są windy wyposażone w panoramiczne okna, przez które można podziwiać krajobraz Krynicy.
W inwestycji znajduje się ponad 140 lokali. Większość została kupiona w charakterze mieszkań wakacyjnych, które podczas nieobecności właścicieli wynajmowane są turystom stanowiąc zyskowną lokatę kapitału. Apartamenty Krynica to kompleks bezpieczny. Znajduje się pod stałą ochroną – cała inwestycja monitorowana jest przez system kamer.
W projekcie dostępne są ostatnie mieszkania, których powierzchnia waha się od 26 do 56 metrów kwadratowych. Cena kształtuje się na poziomie od 7300 do 8500 złotych za metr kwadratowy. Mieszkania pozostające w ofercie są wykończone pod klucz, a podana cena dotyczy metra kwadratowego gotowego lokalu. Wykończenie mieszkania obejmuje wyposażenie kuchni i pozostałych pomieszczeń w meble i niezbędne urządzenia (w tym sprzęt RTV oraz AGD). Za wykończenie wnętrz w inwestycji Apartamenty Krynica odpowiada firma JB Design.
Apartamenty Krynica to inwestycja dla osób prywatnych, które poszukują zyskownej formy ulokowania kapitału, a jednocześnie chcą posiadać własne mieszkanie w popularnym kurorcie uzdrowiskowym w Polsce. Mieszkania wakacyjne to także korzystna inwestycja dla instytucji, które dzięki zakupowi wielu mieszkań mogą czerpać zyski zarówno na skutek wzrostu wartości nieruchomości w czasie, jak i najmu. Tak osoby prywatne, jak i prawne mają możliwość wynajęcia profesjonalnej firmy, która będzie zarządzała mieszkaniami w czasie nieobecności właścicieli.


Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: