eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Krucza 2A we Wrocławiu – mieszkania już w sprzedaży

Krucza 2A we Wrocławiu – mieszkania już w sprzedaży

2015-07-10 14:22

Krucza 2A we Wrocławiu – mieszkania już w sprzedaży

Budynek Krucza 2A © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (6)

Toscom Development wkracza na wrocławski rynek mieszkaniowy ze swoją nową inwestycją Krucza 2A. Nowoczesny budynek pomieści na jedenastu kondygnacjach 71 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Lokatorzy mogą liczyć także na miejsca parkingowe i komórki lokatorskie. Ceny mieszkań zaczynają się od 5900 zł za m2.

Przeczytaj także: Stacja Kazimierz już z wiechą

Krucza 2A to jedenastokondygnacyjny budynek, w którym zaprojektowano 71 nowoczesnych apartamentów o powierzchni od 35 do 83 m2 wraz z miejscami parkingowymi i komórkami lokatorskimi. W ofercie znajdują się mieszkania 1-, 2- ,3- i 4-pokojowe. Ich ceny zaczynają się od 5900 zł / m2. Oprócz części mieszkalnej znajdą się tu również lokale biurowe oraz usługowe.
Kruczą 2A zaprojektowała firma TH ARCHITEKCI, a Generalnym Wykonawcą jest posiadająca wieloletnie doświadczenie budowlane firma PORR. Obie firmy mogą pochwalić się imponującą listą zrealizowanych projektów - mówi Tomasz Szychliński, prezes zarządu Toscom Development.

Inwestycja wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, dużą ilością przeszkleń oraz eleganckimi częściami wspólnymi. Z najwyższych kondygnacji roztaczać się będzie widok na centrum Wrocławia.

Toscom Development to nowa marka na wrocławskim rynku deweloperskim. Spółka wywodzi się z firmy HCS, która ma bogatą historię związaną z obrotem nieruchomościami na terenie całego kraju.

Oprócz Kruczej 2A deweloper rozpoczął już sprzedaż mieszkań w inwestycji Partynicka 18, położonej w zielonej części Krzyków oraz jest w trakcie projektowania Polaka 10, zlokalizowanej nieopodal Placu Grunwaldzkiego.

fot. mat. prasowe

Krucza 2A

Inwestycja zaoferuje 71 mieszkań o zróżnicowanych metrażach


oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: