eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Przemyska Vita od Develii już w sprzedaży

Osiedle Przemyska Vita od Develii już w sprzedaży

2022-04-13 10:44

Osiedle Przemyska Vita od Develii już w sprzedaży

Przemyska Vita, wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Develia rozpoczyna sprzedaż mieszkań na osiedlu Przemyska Vita na gdańskim Ujeścisku. W I etapie inwestycji powstanie 146 mieszkań. Jego ukończenie zaplanowano na maj 2024 roku.

Przeczytaj także: II etap Przemyska Vita od Develii już w sprzedaży

Przemyska Vita to nowe osiedle, które będzie się składało z dwóch kameralnych budynków i willi. W 4-piętrowych budynkach wielorodzinnych znajdą się zarówno 32-metrowe kawalerki, jak i ponad stumetrowe apartamenty z antresolami. Natomiast w każdej willi zaprojektowano po cztery lokale, po dwa na parterze i piętrze, z przypisanymi odpowiednio ogródkami oraz z dużymi balkonami.

Do użytku mieszkańców oddane zostaną również miejsca parkingowe w garażu podziemnym, naziemne stanowiska postojowe, komórki lokatorskie oraz pomieszczenie na jednoślady. Do budowy inwestycji Develia zastosuje wysokiej jakości, energooszczędne materiały.

fot. mat. prasowe

Przemyska Vita, wizualizacja 1

W 4-piętrowych budynkach wielorodzinnych znajdą się zarówno 32-metrowe kawalerki, jak i przestronne, ponad stumetrowe apartamenty z antresolami.


W okolicy inwestycji znajdują się m.in.: Lidl, Biedronka oraz inne punkty, w których można zrobić codzienne zakupy. Przyszli mieszkańcy będą mieć dogodny dostęp do placówek edukacyjnych, w tym szkół i przedszkoli. Zlokalizowany tuż przy osiedlu przystanek tramwajowy umożliwia szybki dojazd komunikacją miejską do centrum Gdańska. Sprawne połączenia z innymi dzielnicami zapewnia oddalona o zaledwie kilka minut jazdy obwodnica Trójmiasta. W bezpośrednim sąsiedztwie Przemyska Vita znajduje się park leśny na Kozaczej Górze wraz z popularną platformą widokową, ścieżkami spacerowymi, trasami rowerowymi, placem zabaw i wybiegiem dla psów.

fot. mat. prasowe

Przemyska Vita, wizualizacja 2

W każdej willi zaprojektowano po cztery lokale, po dwa na parterze i piętrze.


Ukończenie I etapu zaplanowane jest na maj 2024 roku. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia B1 Architekci s.c. Ceny zaczynają się już od 8 999 zł za metr kwadratowy.

Przemyska Vita to nie jedyny projekt Develii w Gdańsku. W sprzedaży znajdują się także: Baltea Apartments na Przymorzu, Marinus w Brzeźnie, Via Flora na Chełmie, Szmaragdowy Park w Oruni Górnej, Przy Alejach na Zaspie oraz Osiedle Latarników na Letnicy.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: