eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Aurora firmy Dantex - ostatni etap już w sprzedaży

Osiedle Aurora firmy Dantex - ostatni etap już w sprzedaży

2024-03-22 10:25

Osiedle Aurora firmy Dantex - ostatni etap już w sprzedaży

Osiedle Aurora - wizualizacja 2 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Firma Dantex wprowadziła do oferty ostatni etap Osiedla Aurora w Warszawie. W ostatnim budynku tej inwestycji powstaną 142 mieszkania o metrażach od 28 do 120 m².

Przeczytaj także: Centralna Vita: nowe mieszkania Develii w Krakowie

Oferta została przemyślana pod kątem potrzeb singli, par i rodzin z dziećmi. Osoby zainteresowane mieszkaniem w tej części Warszawy mogą bowiem wybierać spośród kawalerek oraz 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych lokali, dopasowując wielkość przestrzeni do indywidualnych wymagań życiowych. Największą część oferty mieszkaniowej ostatniego budynku Osiedla Aurora stanowią mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe, licząc odpowiednio 45 i 66 lokali o takich układach. W finałowym etapie przewidziano parking podziemny, komórki lokatorskie, wózkownię oraz boksy rowerowe.

fot. mat. prasowe

Osiedle Aurora - wizualizacja 1

Osiedle Aurora jest zlokalizowane w granicznym kwartale dzielnic Włochy i Ochota.


Budowę rozpoczęliśmy we wrześniu zeszłego roku. Koniec prac przewidujemy w grudniu 2025 roku, co pozwoli nam uzyskać pozwolenie na budowę w lutym 2026 roku i oddać mieszkania do użytku jeszcze przed końcem maja - mówi Alan Dąbrowski, Kierownik Biura Sprzedaży

Strategiczne położenie osiedla, w pobliżu stacji kolejowej Aleje Jerozolimskie, zapewnia mieszkańcom szybki dostęp do różnorodnych opcji transportu publicznego. Zaledwie 4 minuty spacerem od osiedla dotrzeć można do węzła przesiadkowego, obsługującego pociągi SKM, WKD oraz Kolei Mazowieckich. W niedalekiej odległości znajdują się także liczne przystanki autobusowe, które także ułatwiają dotarcie do centralnych punktów Warszawy. Najszybciej dotrzeć można do centrum stolicy, w zaledwie 9 minut. Bliskość Alei Jerozolimskich zapewnia z kolei dogodny wyjazd z miasta.

fot. mat. prasowe

Osiedle Aurora - wizualizacja 2

W ostatnim budynku tej inwestycji powstaną 142 mieszkania o metrażach od 28 do 120 m².


Wokół osiedla znajdują się liczne tereny zielone, w tym malowniczy Park Szczęśliwicki wraz ze stokiem narciarski, Park ze Stawami Cietrzewia idealny do spacerów i obserwacji przyrody oraz Park Kombatantów oferujący przestrzeń do wypoczynku i rekreacji. Ponad 100 ha terenów zielonych w obrębie dzielnicy stanowi oazę zieleni w miejskiej dżungli, zapewniając mieszkańcom Osiedla Aurora dostęp do naturalnych przestrzeni, gdzie mogą cieszyć się spokojem i odetchnąć od miejskiego zgiełku.

fot. mat. prasowe

Osiedle Aurora - wizualizacja 3

Największą część oferty mieszkaniowej ostatniego budynku Osiedla Aurora stanowią mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe.


W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne centra handlowe, w tym Blue City, Reduta oraz Łopuszańska 22, które oferują szeroki wachlarz sklepów, punktów usługowych oraz gastronomicznych. Dzielnica Włochy, w której zlokalizowane jest osiedle, słynie z wysoce rozbudowanej oferty edukacyjnej, w tym z renomowanych żłobków, przedszkoli oraz szkół podstawowych. W okolicy dostępne są również siłownie, restauracje i wszelkiego rodzaju miejsca do spędzania wolnego czasu, co dodatkowo podnosi atrakcyjność tej lokalizacji.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Osiedle Aurora firmy Dantex - ostatni etap już w sprzedaży

    karolinka / 2024-03-26 10:48:09

    To jest świetna lokalizacja ale Białołęka moim zdaniem jest o wiele spokojniejsza i bardziej zielona więc takie mieszkania jak te na osiedlu zakątek harmonia bardziej mnie interesują odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: